ITMS rozpoczyna transformację

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
ITMS rozpoczyna transformację

Z okazji swojego 25-letniego istnienia ITMS przeprowadza całościową zewnętrzną, jak i wewnętrzną transformację. Międzynarodowa agencja komunikacji prezentuje nowy zakres usług, pozycjonuje się mocniej merytorycznie i wraz z opracowaniem nowej identyfikacji wizualnej –po raz pierwszy pokazuje nowe...

...logo.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

ITMS agencja komunikacji z siedzibą w Bad Nauheim, niemieckiej Hesji, świętuje swoje 25-te urodziny. Z tej okazji 30-cio osobowy zespół stawia na nowy merytoryczny program. Na nowo ustanowiony zakres usług służy przyszłościowemu pozycjonowaniu. Zasadniczo ITMS będzie obsługiwał w przyszłości swoich klientów z międzynarodowymi markami - jak Qatar Airways, największego europejskiego producenta okien - firmę Drutex, a także Major League Baseball - w czterech obszarach: reklama, public relations, sponsoring i eventy.

Nowe pozycjonowanie to także zmiany w strukturze wewnętrznej agencji, w zespołach doradztwa i kreatywności. „W ostatnich 25-ciu latach doskonaliliśmy nasze kompetencje i rozwinęliśmy się jako dostawca rozwiązań zintegrowanej komunikacji. Tym pozycjonowaniem dajemy wyraz naszym pomysłom w skutecznej komunikacji marketingowej z korzyścią dla naszych klientów“, wyjaśnia tą transformację założyciel i prezes George S. Pascal.

Ta merytoryczna przemiana jest kontynuowana także wizualnie. Agencja przedstawi nowe logo i nową kompletną identyfikację wizualną. Składa się ona z nowoczesnych i wyraźnych linii. Cztery dyscypliny zostały przypisane do kolorystki, w której można na nowo odnaleźć formę bryły. Symbolizuje ona współdziałanie pojedynczych obszarów, jak i zintegrowanych i indywidualnych rozwiązań.To przesłanie łączy w sobie także wyraźne i lżejsze logo z czteroczęściową strukturą.

Więcej informacji dla zainteresowanych, od 30 maja na naszej nowej stronie internetowej ITMS.com.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij