Bartłomiej Gontarz w White Paper Agency

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bartłomiej Gontarz w White Paper Agency

Bartłomiej Gontarz objął nowo utworzone stanowisko Head of Innovation w agencji White Paper Agency.

Jako Head of Innovation w White Paper Agency Bartłomiej Gontarz zajmuje się rozwojem struktury, produktów i usług agencji, dbając jednocześnie o stały rozwój kompetencji członków zespołu. Do jego obowiązków należy również dobór i współpraca z partnerami technologicznymi oraz dostawcami usług dla agencji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Bartłomiej Gontarz jest związany z branżą reklamy od 2006 roku. W 2007 r. stworzył w domu mediowym ZenithOptimedia jedną z pierwszych wówczas komórek wyspecjalizowanych w obsłudze SEM. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje również pracę po stronie wydawcy – w Wirtualnej Polsce kierował działem zajmującym się reklamą w wyszukiwarkach i sieciach kontekstowych (SEM), SEO oraz WoMM. Ostatnio pracował w Starcom Mediavest Group jako Business Integration Manager, gdzie zarządzał zespołem zajmującym się działaniami efektywnościowymi (SEM, Social Ads, e-mailing, sieci reklamowe i afiliacyjne) dla Samsung Polska. Wcześniej jako SEM Manager pracował dla takich klientów jak T-Mobile, eurobank, Prudential.

- W White Paper Agency szczególnie cenimy osoby, które poprzez swoje stałe nastawienie na rozwój, potrafią optymalnie dopasowywać narzędzia do potrzeb naszych klientów – podkreśla Łukasz Sysa, CEO White Paper Agency. - Bartek jest jednym z najlepszych specjalistów od reklamy efektywnościowej na polskim rynku, a do tego doskonałym managerem – dodaje.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij