Mint Media z kampanią Facebook Canvas dla PKO Banku Polskiego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mint Media z kampanią Facebook Canvas dla PKO Banku Polskiego

PKO Bank Polski uruchamia nową aplikację – PKO Junior, która ma na celu naukę odpowiedzialnego zarządzania pieniędzmi. Za promocję rozwiązania na Facebooku, za pomocą kampanii Canvas, odpowiada agencja interaktywna Mint Media.

Aplikacja PKO Junior jest uzupełnieniem bankowej oferty dla najmłodszych do 13. roku życia. Jest ona nie tylko wygodna, ale również bezpieczna. Dodatkowo została wzbogacona o funkcje wspierające edukację finansową i rozwój przedsiębiorczej postawy dziecka. Nowoczesna i intuicyjna jest mobilnym odpowiednikiem serwisu PKO Junior. Poza podstawową funkcją sprawdzenia salda, dziecko może m.in. otwierać w aplikacji wirtualne skarbonki, doładować telefon czy inicjować przelewy, które są zawsze akceptowane przez rodzica w serwisie transakcyjnym iPKO.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ze względu na grupę docelową zaproponowaliśmy klientowi skorzystanie ze stosunkowo nowej i ciekawej formy promocji na Facebooku – kampanii wykorzystującej format Canvy. To nowe narzędzie, dzięki któremu Facebook zyskuje funkcję opowiadania historii w jeszcze ciekawszej formie wizualnej - komentuje Marcin Żukowski, Team Leader Mint Media. 

Canvas to format storytellingowy, który jest dostępny w polskiej wersji Facebooka od końca 2015 roku. Poprzez zestawienie różnych mediów – zdjęć, wideo, animacji - użytkownik otrzymuje ciekawie opowiedzianą historię. Następnie decyduje, czy jest zainteresowany aplikacją. Po kliknięciu, użytkownik zostaje przeniesiony na quasi landing page, pozostając przez cały czas w obrębie serwisu. Format dedykowany jest wyłącznie na urządzenia mobilne, na których z Facebooka korzysta już ponad 11 milionów Polaków.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij