Rossmann i Myszka w paski uczą dzieci higieny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rossmann i Myszka w paski uczą dzieci higieny

Rossmann i znana z telewizji MiniMini+ Myszka w paski zapraszają na lekcje higieny. To nowa kampania edukacyjna naszej firmy dla najmłodszych. Z okazji Dnia Dziecka na kanale YouTube Rossmanna można obejrzeć pierwsze kilkuminutowe filmy z myszką.

„Jak chronić skórę przed słońcem”, „Jak czesać włosy” i „Jak myć głowę” - to tytuły premierowych odcinków. Lubiana postać z kreskówki pokazuje maluchom, jak ważne jest zdrowie i dbanie o higienę. Na prostych przykładach i z pomocą dzieci z pobliskiego przedszkola: Dorotki, Mai, Janka i Krzysia, wyjaśni maluchom, jak dbać o włosy, skórę, zęby czy paznokcie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W każdym odcinku poświęconym innej czynności związanej z higieną dzieci popełniają jakiś błąd. Myszka zatrzymuje wówczas bajkę, tłumaczy, jak maluch powinien się zachować i pozwala, by historyjka potoczyła się raz jeszcze, tym razem prawidłowo. Bajeczka nie jest długa, trwa 2 minuty. Dzięki temu każdy maluch obejrzy ją ze zrozumieniem, od początku do końca. Tym bardziej że Myszka jest urocza i tłumaczy wszystko prostym, choć wcale nie dziecinnym językiem. Nie krzyczy, nie rozkazuje, tylko motywuje. Przyjazny przekaz zachęca małych telewidzów do stosowania rad Myszki w praktyce. 

Łącznie wyprodukowano 10 filmów. Kolejne będą emitowane w każdą środę w godzinach porannych na kanale YouTube Rossmanna, aż do 20 lipca. W każdej chwili dzieci mogą wrócić do wcześniejszych odcinków, ponieważ cały czas będą dostępne na rossmannowym YT.

http://www.rossmann.pl/myszkawpaski

Jak chronić skórę przed słońcem

Jak czesać włosy 

Jak myć głowę

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij