Wóz Drzymały XXI wieku, czyli jak Bobby Burger walczy z absurdalnymi zakazami

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wóz Drzymały XXI wieku, czyli jak Bobby Burger walczy  z absurdalnymi zakazami

Ogródki gastronomiczne to stały element krajobrazu centrum każdego większego miasta. Do tej pory właściciele sieci Bobby Burger nie mieli problemów z uzyskaniem na nie zgody. Jednak mimo udanej kooperacji z urzędem miejskim w latach poprzednich, w tym roku bez podania żadnej przyczyny...

...nie uzyskali pozwolenia na ustawienie ich przy ulicy Żurawiej w Warszawie. Znaleźli jednak sposób na to, jak w ramach prawa obejść ten absurdalny zakaz. 3 czerwca przed lokalem stanęły współczesne „Wozy Drzymały” otwarte dla klientów!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dwa zaadaptowane na restaurację samochody zaparkowały przy ulicy Żurawiej 32/34 na cały sezon letni. Mają stanowić substytut ogródka gastronomicznego i wynagrodzić gościom lokalu jego brak. Na to niebanalne rozwiązanie wpadł Bogumił Jankiewicz, współwłaściciel sieci Bobby Burger, który nie zamierzał poddać się niczym nieuargumentowanej decyzji urzędników odpowiedzialnych za przestrzeń miejską.

„Ogródki gastronomiczne tworzą unikalny charakter najatrakcyjniejszych europejskich miast. Ta niczym nieuzasadniona odmowa skłoniła nas do sięgnięcia po środki, które w ramach prawa umożliwią nam realizację celu. Mamy nadzieję, że zapoczątkujemy zmiany w skostniałych urzędniczych strukturach!

A przy okazji nasi goście będą mogli zjeść w niecodziennym anturażu” – powiedział Bogumił Jankiewicz, współwłaściciel sieci Bobby Burger.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij