Nowa kampania Black Red White – kolekcja Possi Light i jej bilion możliwości

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa kampania Black Red White – kolekcja Possi Light i jej bilion możliwości

W nowej kampanii reklamowej Black Red White prezentuje nowatorskie meble Possi Light, które dają nieograniczone możliwości kreowania własnego, całkowicie spersonalizowanego wnętrza. Wprowadzenie kolekcji wspiera spot reklamowy oraz szeroko zakrojone działania w mediach.

Zupełnie nowa odsłona spotu podkreśla zalety kolekcji Possi Light, która dopasowuje się do indywidualnych potrzeb i nieustannie zmieniającego się życia. To nowoczesne meble o nieograniczonych możliwościach konfigurowania, które rosną razem z rodziną.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania staruje dziś, 3 czerwca i potrwa 3 miesiące. Obejmuje m.in. telewizję, internet, kina oraz działania PR, w tym event premierowy, który odbył się w Warszawie pierwszego dnia czerwca. Spot reklamowy wyreżyserowała Marta Pruska, za produkcję odpowiadał Film Produkcja, a zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom.

Wdrożeniu kolekcji towarzyszą także nowoczesne rozwiązania technologiczne. Firma przygotowuje konfigurator mebli, który będzie dostępny zarówno w salonach, jak też na stronie internetowej brw.com.pl. Za pomocą aplikacji klienci będą mogli zaprojektować własne meble online oraz zamówić je bez wychodzenia z domu.

W ramach kampanii w największych salonach Black Red White powstały wyjątkowe ekspozycje mebli Possi Light, ozdobione tysiącami ręcznie wykonanych ptaków origami, które symbolizują lekkość, oryginalność i nowoczesność kolekcji.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij