Brekkie - nowa aplikacja mobilna spod znaku Salto

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Brekkie - nowa aplikacja mobilna spod znaku Salto

Na rynku aplikacji mobilnych pojawiła się propozycja skierowana do marketerów oraz osób zainteresowanych reklamą, marketingiem lub designem. Brekkie to aplikacja autorstwa firmy Salto, wchodzącej w skład agencji kreatywnej GONG.

- To nie przypadek, że Brekkie oznacza po angielsku "śniadanko" - tłumaczy Bartek Gołębiowski, dyrektor kreatywny Salto. - Chcieliśmy stworzyliśmy aplikację, która zamiast zalewać użytkownika kolejnym strumieniem informacji, raz dziennie dostarcza starannie wyselekcjonowanych treści w kompaktowej, łatwej do przyswojenia i przetrawienia formie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Salto zamierza rozwijać autorską platformę publikacji treści, na której zbudowane zostało Brekkie i tworzyć oparte na niej indywidualne aplikacje dla klientów. W planach jest dalszy rozwój funkcjonalności aplikacji, w tym wersja dla iPhone oraz przeniesienie aplikacji do kategorii Newsstand. Aplikacja obecna jest w Appstore od kilku tygodni i w krótkim czasie zdobyła lojalną grupę użytkowników, powracających codziennie do porcji unikalnych newsów. 

Aplikację można pobrać za darmo w Appstore. Więcej informacji o aplikacji można znaleźć na stronie www.brekkieapp.com

Spółka Salto, działa w ramach agencji kreatywnej GONG i dostarcza rozwiązania z zakresu technologii mobilnych oraz rozwiązania z zakresu marketingu mobilnego dla marek takich jak Unilever, Martini czy Ecco. W ofercie spółki znajdują się zarówno indywidualne aplikacje tworzone na potrzeby klientów jak i mobilne platformy marketingowe.

Poleć tekst:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij