Mobile Academy - zrozum proces tworzenia rozwiązań mobilnych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mobile Academy - zrozum proces tworzenia rozwiązań mobilnych

Właśnie ruszył bezpłatny kurs o technologiach mobilnych dla biznesu – Mobile Academy. Skierowany jest do wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się jak efektywnie wykorzystać technologie i produkty mobilne w swoich działaniach. Jego główny cel to pomoc w zrozumieniu procesu tworzenia rozwiązań...

...mobilnych, tak aby móc efektywnie wykorzystać zarówno czas jak i budżet przeznaczony na realizację projektu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Kurs Mobile Academy powstał w odpowiedzi na pytania często zadawane przez osoby, które w firmach odpowiedzialne są za planowanie budżetów marketingowych lub też zainteresowanych inwestycjami w rozwiązania mobilne – wyjaśnia Sylwester Madej, prowadzący kurs, doświadczony programista Androida, specjalizujący się we wsparciu biznesów, w trakcie całego procesu tworzenia produktów mobilnych. Współtwórca firmy Outline – zajmującej się tworzeniem produktów na platformy mobilne. Swoją wiedzą dzieli się również na blogu Soldiers of Mobile oraz podczas konferencji technologicznych m.in. Droidcon, Mobilization, Warsjawa.

Bezpłatny kurs Mobile Academy składa się z 14 lekcji wideo, które e-mailem wysyłane są uczestnikom w każdy wtorek i czwartek. Do skrzynki odbiorczej trafiają dokładnie o 7 rano.

- Wideo-lekcje w ramach kursu Mobile Academy trwają od 5 do 10 minut. To mniej więcej tyle co wypicie kawy rano, a przecież te dwie rzeczy można świetnie połączyć. Kawa i kurs, czyli przyjemne z pożytecznym – zachęca Sylwester Madej.

Każda z lekcji poświęcona jest odrębnemu zagadnieniu z zakresu projektowania i wdrażania aplikacji bądź też serwisów mobilnych. Do każdej z wideo-lekcji dołączone są również materiały dodatkowe, w postaci linków do artykułów związanych z poszczególnymi zagadnieniami oraz kilku pytań dodatkowych. Pozwalają one na szersze zapoznanie się z omawianym tematem oraz bezpośrednim odniesieniem konkretnej kwestii do własnego projektu.

- Dzięki temu kursowi będziesz w stanie lepiej zrozumieć rynek mobilny, doprecyzujesz produkt który chcesz stworzyć, wybierzesz odpowiednie technologie dla tego produktu oraz napiszesz dobry brief, który pozwoli wykonawcy stworzyć aplikację jaką sobie wymarzyłeś – podkreśla prowadzący kurs Mobile Academy.

Aby rozpocząć kurs Mobile Academy wystarczy przesłać swój adres e-mail poprzez stronę internetową mobileacademy.pl. Tam też można znaleźć więcej informacji odnośnie do samego kursu jak i prowadzącego wideo-lekcje.

Mobile Academy jest również na Facebooku. Dodatkowych informacji chętnie udziela również Sylwester Madej, wystarczy skontaktować się z nim za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected]

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij