WALK po raz trzeci zorganizował Red Bull Music Academy Weekender Warsaw

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
WALK po raz trzeci zorganizował Red Bull Music Academy Weekender Warsaw

4 dni, 5 scen, 30 koncertów i ponad 100 artystów – tak w skrócie można podsumować Red Bull Music Academy Weekender Warsaw 2016.

fot. Paweł Zanio / Red Bull Content Pool

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym roku ten podróżujący po ikonicznych miastach świata festiwal zawitał do Warszawy po raz trzeci i również po raz trzeci za jego organizację odpowiadało WALK Events. Wydarzenie odbyło się w dniach 19 – 22 maja br. w przestrzeniach Pałacu Kultury i Nauki.

Red Bull Music Academy Weekender Warsaw to festiwal, który za każdym razem gromadzi najświeższe muzyczne zjawiska, unikalne kolaboracje oraz premierowe występy artystów, kształtujących współczesne brzmienie polskiej i światowej muzyki. Tegoroczna warszawska edycja zabrała obecnych w fascynującą czterodniową muzyczną podróż. Mocnych festiwalowych wrażeń dostarczyły niezwykłe koncerty, live-acty i DJ-skie sety, podczas których można było usłyszeć artystów z całego świata. W ramach Red Bull Music Academy Weekender Warsaw odbyły się również otwarte targi niezależnych wytwórni muzycznych, a także Red Bull Music Academy Session, czyli szereg inspirujących wykładów i spotkań z artystami. 

Red Bull Music Academy Weekender Warsaw jest jednym z niewielu tak dużych festiwali w Polsce, który odbywa się w centrum miasta. W dużej mierze właśnie ze względu na tę specyficzną i trudną produkcyjnie lokalizację jego organizacja jest dużym wyzwaniem. W trakcie trzech dni montaży, a następnie czterech dni wydarzenia musieliśmy dotrzymać ustalonych terminów realizując działania jednocześnie w 5 obiektach – Teatrze Dramatycznym, na 4. piętrze PKiN, Teatrze Studio, Barze Studio oraz na Placu Defilad. Tak złożone przedsięwzięcie to szereg trudnych organizacyjnie zadań – w każdej lokalizacji należy utrzymać przepustowość stref, zadbać o odpowiednie nagłośnienie, oświetlenie i scenografię, a także bezpieczeństwo. Największym jednak wyzwaniem jest sprostanie wysokim standardom marki Red Bull oraz finalna satysfakcja wymagającej publiczności. Wierzę, że w tym roku już po raz kolejny to osiągnęliśmy. Nie byłoby to jednak możliwe bez niezawodnego i zgranego zespołu profesjonalistów, który mamy w WALK Events – mówi Michał J. Olszewski, Senior Event Manager WALK Events i producent wydarzenia. 

W tym roku WALK Events zorganizowało Red Bull Music Academy Weekender Warsaw już po raz trzeci. W ramach wydarzenia agencja była odpowiedzialna za pełną infrastrukturę festiwalu, zapewnienie bezpieczeństwa jego uczestnikom i artystom oraz obsługę techniczną w tym stage design, a także zapewnienie pełnego personelu niezbędnego do przeprowadzenia całości eventu. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij