Click Republic już z 8 milionami adresów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
E-mail Marketing

partnerem merytorycznym działu jest GetResponse

Click Republic już z 8 milionami adresów

Click Republic - interaktywna sieć reklamowa działająca w segmencie e-mail marketingu oraz lead generation - zwiększa zasięg swoich baz. Ich liczba wzrosła już do 8 milionów adresów.

Według badań firmy Gemius - 98 proc. polskich firm, promujących się w sieci, wykorzystuje do tego celu pocztę elektroniczną i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Mailing cały czas znajduje się w czołówce najpopularniejszych narzędzi marketingowych. Dobrze spersonalizowany pod względem przekazu, treści czy kreacji może zapewnić skuteczne dotarcie do interesujących nas odbiorców.

Dzięki dokładnej analizie danych behawioralnych, Click Repubic zgromadził już ponad milion rekordów z targetowaniem po intencjach zakupowych. To właśnie dzięki dobrze przygotowanej bazie można uzyskać ponad dwukrotnie lepsze wyniki kampanii w porównaniu ze zwykłymi wysyłkami. Dokładna weryfikacja adresów pozwala na realizację skutecznych mailingów w każdym obszarze, unikając wysyłki do niezainteresowanych osób.

Wszystkie bazy Click Republic zbierane są z zasadą permission marketingu – użytkownik świadomie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji drogą handlową. Bazy organiczne pochodzą zaś z serwisów internetowych, co gwarantuje ich wysoką jakość. Wszystkie z nich zostały zgłoszone do GIODO.

Baza adresowa powstała na przełomie trzech lat we współpracy z najlepszymi wydawcami w kraju. Dzięki temu spółka jest w czołówce pod względem zasięgu kampanii e-mail marketingowych w Polsce.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij