Urszula Podraza i Szymon Szymczyk w Planet PR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Urszula Podraza i Szymon Szymczyk w Planet PR

W maju i czerwcu 2016 r. do zespołu Planet PR dołączyły dwie osoby – Urszula Podraza, która objęła stanowisko Strategic Partner, oraz Szymon Szymczyk – jako PR Consultant.

Urszula Podraza będzie w Planet PR odpowiadać za doradztwo komunikacyjne, działania w sytuacjach kryzysowych, projektowanie i wdrażanie strategii oraz opiekę nad kluczowymi klientami, wykorzystując ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie PR. Do agencji przeszła z Kraków Airport, gdzie przez ostatnie lata była kierownikiem działu PR spółki i jej rzecznikiem prasowym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Szymon Szymczyk dołączył do zespołu agencji jako stały współpracownik. Odpowiada za doradztwo i prowadzenie kampanii komunikacyjnych międzynarodowych klientów, przede wszystkim z branży IT i nowe technologie. Przed zaangażowaniem się w projekty Planet PR był m.in. dyrektorem zarządzającym agencji Kolko i redaktorem miesięcznika o biznesie technologicznym Proseed Magazine.

„Nawiązanie współpracy z Urszulą i Szymonem jest wynikiem konsekwentnie wdrażanej strategii ewolucji Planet PR w agencję doradczą, zajmującą się projektowaniem, koordynowaniem i wdrażaniem kompleksowych kampanii komunikacyjnych na rynku polskim i na rynkach zagranicznych. Planet PR to wieloletnie doświadczenie, zespół świetnych konsultantów oraz wsparcie zagranicznych partnerów z sieci GlobalCom – komentuje Łukasz Wilczyński, CEO Planet PR.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij