Catverstiser uruchomił zarządzanie kampaniami przez Messengera

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Catverstiser uruchomił zarządzanie kampaniami przez Messengera

Dostępny od kilku lat chat na Facebooku stał się bardzo sprawnym komunikatorem internetowym. Niedawno największy serwis społecznościowy udostępnił developerom narzędzia niezbędne do stworzenia własnego bota.

Z tej możliwości skorzystali od razu twórcy Catvertisera, umożliwiając swoim użytkownikom zarządzanie kampaniami przez Messengera.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ta ogromna zmiana może zostać z sukcesem wykorzystana przez przedstawicieli biznesu, dając im ogromne możliwości chociażby w automatyzowaniu obsługi klienta. Komunikator Facebooka może w ich imieniu kontaktować się z klientami, czy potencjalnymi partnerami biznesowymi Catvertiser uruchomił (najprawdopodobniej) pierwszą sztuczną inteligencję pozwalającą użytkownikom Facebooka na zarządzanie kampaniami reklamowymi poprzez Messengera. Bot, na podstawie wysyłanych zapytań, udziela informacji dotyczących prowadzonych w Catvertiserze kampanii – w formie wiadomości tekstowych oraz . przycisków (structured message). Jedyne, co należy zrobić to połączyć konta, aby w Messengerze sprawdzać informacje dotyczące prowadzonych kampanii.

Naszym zdaniem jest to duża innowacja, szczególnie iż nie ma jeszcze zbyt wielu botów Messengerowych. Taka zmiana powinna spotkać się z dużym zainteresowaniem użytkowników Catvertisera, gdyż jeszcze bardziej ułatwi im kontrolę kampanii reklamowych i możliwość szybkiej reakcji – wstrzymania lub aktywowania kampanii. Dodatkowo umożliwi to bez konieczności logowania się do samego narzędzia – dodaje Katarzyna Kowalczyk, Marketing Officer Catvertiser. 

Więcej o bocie na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij