Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

ActiveMobi z kwalifikacją do Web Summit

ActiveMobi zakwalifikowało się do prestiżowego Web Summit. Kreator mobilnych stron weźmie udział w programie Alpha.
O autorze
1 min czytania 2014-10-16

Na Web Summit – najważniejszej europejskej konferencji branży nowych technologii po wygranych kwalifikacjach znajdzie się firma ActiveMobi. Ten polski kreator stron mobilnych dostał się do programu Alpha, który jest okazją dla najbardziej obiecujących start-upów do nawiązywania relacji między inwestorami. Alpha to także okazja do skorzystania z wiedzy i doświadczenia najlepszych światowych specjalistów od rozwoju przedsiębiorczości opartej na najnowszych technologiach.

– Na Web Summit będziemy nawiązywać kontakty z potencjalnymi partnerami dla ActiveMobi – firmami hostingowymi i obsługującymi sektor MSP, telekomami. Nastawiamy się na relacje z wszelkimi partnerami, dla których usług platforma ActiveMobi może być komplementarna mówi Grzegorz Miśta, dyr. marketingu ActiveMobi.

Web Summit to największy w Europie event poświęconym najnowszym technologiom i branży start-upowej. Trzydniowa (4-6 listopada) tech-konferencja w jednym miejscu skupia największe nazwiska osób z branży, które jako mentorzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas szeregu seminariów i wykładów. Web Summit jest okazją do budowania swojej sieci kontaktów z inwestorami, mediami i potencjalni partnerami biznesowymi.

Strona Web Summit

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

ActiveMobito stworzony przez polską firmę kreator mobilnych stron internetowych dostosowanych do wyświetlania na smartfonach i tabletach. ActiveMobi oprócz Polski działa od kilku lat z sukcesami na rynkach w USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Turcji i w krajach Ameryki Południowej. Kreator umożliwia tworzenie profesjonalnych i funkcjonalnych stron mobilnych bez znajomości programowania. To narzędzie skierowane głównie do małych i średnich firm, które małym kosztem są w stanie w ciągu kilku minut stworzyć dla siebie stronę mobilną. ActiveMobi oferuje również tzw. program partnerski. Bazuje on na platformie, dzięki której firmy takie jak agencje interaktywne, PRowe, socialmediowe mogą pod własną marką tworzyć oraz sprzedać swoim klientom profesjonalne strony mobilne.

Strona ActiveMobi

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się