Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Adexon z kampanią dla Aquaphor

Sieć reklamy Adexon realizuje kampanię na Facebooku dla producenta dzbanków do filtrowania wody Aquaphor. Działania reklamowe trwają od 5 do 22 grudnia.
O autorze
1 min czytania 2016-12-16

Świąteczna kampania promuje nowy produkt firmy – dzbanek filtrujący Aquaphor Onyx z wkładem magnezowym. Promocja polega na odsłonowych działaniach display ze świąteczną grafiką ukazującą nowość marki. Celem kampanii jest dotarcie do matek i osób dbających o zdrowie, dom, rodzinę oraz do promotorów zdrowego trybu życia.

Coraz więcej osób przekonuje się do stosowania filtrów do wody, jednak niewiele z nich wie jak ważne jest, aby zawierał on odpowiednie minerały. Celem filtrów jest oczyszczanie wody, ale nie powinny one pozabawiać jej korzystnych dla organizmu właściwości. Tu na pomoc przychodzi Dzbanek Onyx wyposażony w skład magnezowy, który dostarcza właściwą ilość składników odżywczych, jaką powinna zawierać pita przez nas woda – komentuje Marzena Lewandowska, Dyrektor Marketingu i PR Aquaphor Poland Sp. z o.o.

Ta kampania promuje nie tylko produkt ale także zdrowy tryb życia. Filtrowana woda staje się coraz bardziej popularna wśród mieszkańców zarówno dużych, jak i mniejszych miast, stąd bardzo ważne dla marki jest szerokie dotarcie do osób, które dbają o zdrowie swoje i swoich bliskich – dodaje Mariusz Maksymiuk CEO Adexon.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj