Aflofarm powierzył Mindshare budżet mediowy na 2015 rok

Mindshare Polska już czwarty rok z rzędu zaplanuje media dla Aflofarm. W 2015 roku dom mediowy będzie niezmiennie odpowiedzialny za planowanie, zakup i optymalizację kampanii telewizyjnych marketera, ale także za część aktywności Aflofarm w internecie. Współpraca została przedłużona bez przetargu.
O autorze
1 min czytania 2014-10-08

– Największy polski reklamodawca ponownie powierzył nam swój budżet mediowy. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń, bez przeglądu ofert, spółka Aflofarm zdecydowała się na przedłużenie z nami współpracy na przyszły rok, podpisując umowę już w październiku. To ogromny sukces zespołu Mindshare – wyraz uznania dla znakomitej pracy całego teamu, wynikającej z ogromnego doświadczenia, doskonałej znajomości potrzeb i oczekiwań Klienta oraz siły negocjacyjnej. Kontrakt ten cieszy szczególnie, ponieważ nasz wieloletni Klient, o współpracę z którym zabiega niejedna firma, zdecydował się na rozszerzenie zakresu działań, powierzając nam tradycyjnie obsługę budżetu telewizyjnego, ale także częściowo internetowego. Tym optymistycznym akcentem wejdziemy w 2015 rok, który będzie jednocześnie czwartym rokiem z rzędu owocnej współpracy na linii Mindshare – Aflofarm – powiedział Adrian Kawecki, Prezes Zarządu domu mediowego Mindshare Polska.

W 2015 roku dom mediowy Mindshare Polska będzie niezmiennie odpowiedzialny za planowanie, zakup i optymalizację telewizyjnych kampanii reklamowych wszystkich marek z portfolio Aflofarm. Umowa obejmuje także działania wykorzystujące media cyfrowe. Za obsługę spółki odpowiedzialny jest zespół nadzorowany przez Annę Bieńkowską, Director, Client Leadership, Mindshare Polska. Kontrakt podpisano do końca 2015 roku.

Aflofarm od lat jest liderem w zakresie wydatków reklamowych. Według danych Kantar Media w 2013 r. spółka przeznaczyła 960 mln zł na reklamę (Rate Card), z tego 575 mln zł na aktywność w telewizji. W bieżącym roku wydatki te będą zapewne jeszcze wyższe. Jak wynika z podsumowania pierwszych ośmiu miesięcy (styczeń – sierpień 2014 r.), Aflofarm przeznaczył na reklamę 844 mln zł (Rate Card), w tym 505 mln zł w telewizji.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj