Agencja Clue PR wygrała przetarg dla SER Group

Clue PR będzie odpowiadać za działania komunikacyjne SER Group. Agencja zapewni kompleksową obsługę PR w zakresie komunikacji korporacyjnej i produktowej, w tym m.in. w zakresie relacji z mediami, pozycjonowania ekspertów i dostarczania pogłębionych analiz sektorowych.
O autorze
0 min czytania 2020-10-15

Clue PR wygrało przetarg na dostarczanie usług komunikacyjnych dla SER Group, rynkowego lidera w dziedzinie cyfryzacji zawartości i procesów w firmie. Agencja odpowiada za komunikację z mediami, oraz pozycjonowanie ekspertów – zarówno w mediach społecznościowych, jak i podczas wydarzeń branżowych.

– Polska to kluczowy rynek dla SER Group. Z tego powodu potrzebujemy tutaj silnego partnera z wiedzą w obszarze nowych technologii. Clue PR ma duże doświadczenie w tym zakresie i oferuje usługi na odpowiednim poziomie – powiedział Marcin Somla, dyrektor SER Group Polska.

W ramach Agencji za projekt odpowiada zespół prowadzony przez Michała Kwietniewskiego, account directora, oraz Krzysztofa Kokoszczyńskiego, communication and data consultanta.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj