Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Agencja FormUp rozpoczęła współpracę z Triverną

FormUp sukcesywnie poszerza grono swoich klientów. Z początkiem stycznia 2020 roku firma rozpoczęła współpracę z klubem hotelowym Triverna. Działania agencji obejmują realizację kampanii performance w mediach digital.
O autorze
0 min czytania 2020-01-29

Do klientów agencji performance marketingu FormUp dołączyła Triverna – klub hotelowy prezentujący wyselekcjonowane oferty hoteli SPA & Wellness w Polsce i za granicą. Promocje na stronie sięgają 70% rabatu i są dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

W ramach współpracy FormUp odpowiada za strategię, planowanie i zakup mediów oraz bieżącą analizę i optymalizację kampanii performance. Celem działań jest systematyczny wzrost przychodów w kanale online. Do zadań agencji należy również projektowanie kreacji graficznych na potrzeby działań mediowych.

FormUp to agencja specjalizująca się w prowadzeniu kompleksowych działań sprzedażowych w nowym ekosystemie digital. W celu osiągania najlepszych rezultatów performance, wykorzystuje autorski system monitorowania ROI.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj