Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Agencja Reklamowa Avanti rekomendowaną agencją do organizacji i obsługi promocji marek PepsiCo

Agencja Reklamowa Avanti rekomendowaną agencją do organizacji i obsługi promocji marek PepsiCo
Agencja Reklamowa Avanti wygrała przetarg na organizację i obsługę promocji dla marek z portfolio grupy PepsiCo na lata 2024-2025, w wyniku czego została powierzona jej kompleksowa obsługa tych działań na polskim rynku. Podpisane zostały umowy dla Pepsi-Cola General Bottlers Poland sp. z o.o. oraz Frito Lay Poland sp. z o.o.
O autorze
1 min czytania 2024-05-17

Wygrana w przetargu oznacza, że Avanti będzie kontynuować wieloletnią współpracę z PepsiCo, co za tym idzie – można się spodziewać różnego rodzaju aktywacji prowadzonych dla ich marek. Marki napojów oraz przekąsek objętych przetargiem są wręcz kultowe i wszystkim doskonale znane, to przede wszystkim Lay’s, Cheetos, Doritos i Star oraz Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew oraz Rockstar. Do tej pory, w ramach prawie piętnastoletniej współpracy, powstało wiele konkursów promocyjnych i motywacyjnych, aktywacji sprzedaży premiowej oraz loterii, które szczególnie ekscytują konsumentów. 

We wspólnych działaniach firm pojawiały się w ostatnim czasie również wyzwania niestandardowe, jak kampania Pepsi Space, której efekty można było podziwiać w 2023 roku, w sześciu miastach Polski oraz na platformach internetowych. Avanti zapewniło organizację konkursu konsumenckiego w ramach kampanii oraz we współpracy ze swoim partnerem technologicznym Sygnisoft S.A. realizację strony zgłoszeniowej do aktywacji zarówno w Polsce, jak i w Rumunii.

 „Wygrana w kolejnym przetargu PepsiCo to dla nas duże wyróżnienie. Cieszę się, że zostaliśmy ponownie obdarzeni zaufaniem. Z naszej strony mogę powiedzieć, że jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i współdziałanie w przyszłych projektach. Bieżący rok przyniesie nowe, ekscytujące aktywacje, związane też z nową platformą promocyjną Joy, którą właśnie wdrożyło PepsiCo.”– komentuje Sylwia Nidecka, Client Service Director w Agencji Reklamowej Avanti.

Artykuł sponsorowany powstały przy współpracy z Avanti.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj