Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Agencja TOUCH.PR dla Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia na rzecz upamiętnienia Zbrodni Katyńskiej

TOUCH.PR podjęła współpracę z Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia w ramach projektu „Katyń Pro Memoria. Zapal światło pamięci”. Celem kampanii jest m.in. upamiętnienie poległych w Katyniu, a także poznanie ich historii.
O autorze
0 min czytania 2020-03-05

TOUCH.PR poprowadzi szeroko zakrojone działania komunikacyjne obejmujące relacje z mediami oraz influencerami, a także działania w mediach społecznościowych. Z ramienia agencji za obsługę projektu odpowiada Sylwia Majcher-Stępień, Dominika Borowicz i Anna Wojciechowska.

Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia to instytucja publiczna nadzorowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jej założeniem jest inicjowanie działań podejmowanych w Rzeczpospolitej Polskiej i Federacji Rosyjskiej na rzecz poprawy wzajemnych relacji. W 80. rocznicę Zbrodni Katyńskiej rozpoczęła projekt, mający na celu zwiększenie świadomości Polaków, ale także Rosjan i obywateli innych krajów na temat tamtych wydarzeń oraz upamiętnienie Ofiar. Kampania społeczna „Katyń Pro Memoria. Zapal światło pamięci”, zainagurowana 5 marca br., w trakcie międzynarodowej konferencji, zachęca do odwiedzenia portalu www.katynpromemoria.pl i zapalenia wirtualnego znicza jednym z 4415 poległych znanych z imienia i nazwiska.