Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Agencje H2O Creative i OS3 przygotowały wspólnie kampanię dla Stock Prestige

Promocja konsumencka komunikowana w sklepach w całym kraju, współpraca ze znanym vlogerem oraz działania w social mediach z wykorzystaniem live streamingu - to tylko niektóre z narzędzi wykorzystywanych przez obie agencje w ramach wsparcia limitowanej edycji marki Stock Prestige i kampanii...
O autorze
1 min czytania 2016-05-09

…„Welcome to Monaco”. Działania potrwają do końca maja br.

„Welcome to Monaco” to hasło ogólnopolskiej kampanii limitowanej edycji wódki Stock Prestige. Głównym celem aktywacji jest zaangażowanie konsumentów do udziału w konkursie, gdzie nagrodą są m.in. 3 wyjazdy na wyjątkowe na skalę światową wydarzenie Monaco Yacht Show wraz z przelotem i zakwaterowaniem. Aby jeszcze skuteczniej dotrzeć do konsumentów w trudnej marketingowo kategorii alkoholi, dwie agencje zdecydowały się połączyć siły: H2O Creative, która od lat strategicznie obsługuje markę i specjalizuje się w shopper marketingu oraz OS3, znana z nowatorskiego podejścia do kampanii online.

W ramach strategii powstały kreatywne materiały POS oraz dedykowana konkursowi strona www. Aby dodatkowo wzmocnić działania, do współpracy zaproszony został Łukasz Jakóbiak, znany dzięki unikatowemu konceptowi programu „20m2”. Wspólnie z vlogerem marka zabierze polskich internautów w niezwykłą podróż do serca europejskiej stolicy prestiżu – Monako. Dzięki zastosowaniu live streamingu, za pośrednictwem profilu Łukasza na Facebooku, będzie można obejrzeć w czasie rzeczywistym jak wygląda „One Night in Monaco” razem ze Stock Prestige! To pierwszy raz, kiedy na taką skalę zostanie wykorzystamy streaming w komunikacji marki komercyjnej. Start transmisji nastąpi o godzinie 20:00 w najbliższą sobotę 7 maja. Agencje i marka zapowiadają wiele atrakcji i zaskakujących zwrotów akcji.

W kategorii alkoholi dotychczas największy nacisk stawiano na komunikację w miejscu sprzedaży, stąd w dalszym ciągu podstawą każdej kampanii są działania shopper marketingowe. Wiemy jednak, że bez zaskakujących i nowatorskich działań online, nie będziemy w stanie skutecznie dotrzeć do współczesnego konsumenta. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się zaprosić do współpracy agencję OS3, która przygotowała ciekawe rozwiązania komunikacyjne w mediach społecznościowych. Dzięki temu powstała kampania, która skutecznie wykorzystuje mix narzędzi marketingowych – mówi Michał Tomaszuk, CEO w H2O Creative.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Marcin Maj, CEO agencji OS3 dodaje – Współpraca z H2O Creative to przykład synergii dwóch graczy rynkowych, którzy dzięki swoim kompetencjom wspólnie są w stanie zapewnić Klientowi realizację postawionych celów.

Komunikacja wokół kampanii potrwa do końca maja.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się