Agnieszka Bacińska liderką zrównoważonego rozwoju w Grupie Walk

Agnieszka Bacińska liderką zrównoważonego rozwoju w Grupie Walk
Agnieszka Bacińska, prezeska Walk PR, objęła nowo utworzoną funkcję liderki zrównoważonego rozwoju w Grupie Walk. Jako chief sustainability officer będzie odpowiedzialna za transformację w obszarze ESG oraz nadzór nad zintegrowaną ofertą usług związanych ze zrównoważonym rozwojem. Dodatkowe obowiązki połączy z dotychczasową funkcją prezeski Walk PR.
O autorze
1 min czytania 2024-04-05

Grupa Walk wspiera firmy w strategicznej transformacji oraz analizie istotności. Agnieszka Bacińska, która objęła stanowisko chief sustainability officer, w Grupie Walk pracuje od 15 lat, od 7 lat zarządza spółką Walk PR. Jest członkinią Rady Programowej United Nations Global Compact Network Poland, wiele lat była też w zarządzie Polskiego Związku PR. To wieloletnia jurorka konkursu Złote Spinacze oraz Young Creatives. Weszła także w skład jury konkursów Cannes Lions oraz Lisbon Advertising Festival.

– W Walk rozumiemy, że strategiczna transformacja ESG to zmiany na wszystkich szczeblach organizacji. Nasze kompetencje, połączone w interdyscyplinarny zespół ESG, pozwalają nam być dla klientów doradcą i partnerem w kształtowaniu holistycznego podejścia do zrównoważonego rozwoju. Naszą ambicją jest także tworzenie nowoczesnej i wyróżniającej komunikacji kwestii ESG, angażującej interesariuszy i pracowników – mówi Bacińska.

Zdjęcie główne: mat. pras. (A. Bacińska)

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj