Agnieszka Borysiuk dołącza do zespołu d*fusion communication

W połowie stycznia br. szeregi agencji PR i doradztwa komunikacyjnego d*fusion communication wzmocniła Agnieszka Borysiuk, wcześniej pełniąca obowiązki prezentera i wydawcy wideo w Ringier Axel Springer Polska.
O autorze
1 min czytania 2020-01-20

Agnieszka Borysiuk objęła stanowisko account managera. Do jej obowiązków należeć będzie kompleksowa obsługa Public Relations światowych marek technologicznych, jak Microsoft czy polskiego oddziału największej organizacji esportowej na świecie ESL Polska.

Wcześniej przez 6 lat związana była z RASP, w tym od kwietnia 2019 roku jako special projects and strategy manager segmentu motoryzacyjnego. Pełniła obowiązki prowadzącej oraz wydawcy merytorycznego programu o grach Pograne, przez cały okres swojego pobytu w Ringier Axel Springer Polska ściśle współpracowała z redakcjami technologicznymi. Była również wydawcą takich transmisji, jak: relacja na żywo z Shell V-Power Show, debata live Przyszłość gamingu czy Sylwester Wrocław 2017/2018 Kolory Radości.

Obecnie prowadzi również autorską audycję w newonce.radio zatytułowaną LAN Party, poświęconą esportowi i gamingowi, ujętym z wielu stron – branżowej, technologicznej i popkulturowej. Występuje także w roli hosta wielu wydarzeń esportowych.

– Cieszę się, że Agnieszka dołączyła do zespołu d*fusion nie tylko ze względu na jej kompetencje, które wzmocnią naszą pozycję na rynku oraz zwiększą skuteczność działań, ale także dlatego wniesie do naszej agencji świeżą optykę, doświadczenie i motywację w obsłudze naszych Klientów – mówi Kamil Kozłowski, partner zarządzający w d*fusion communication.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj