Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Agnieszka Oleksyn-Wajda została affilate partner w SEC Newgate CEE

O autorze
1 min czytania 2023-02-07

SEC Newgate CEE rozbudowuje ofertę w zakresie sustainability, w tym w sposób szczególny stawia na doradztwo strategiczne, raportowanie ESG oraz budowanie rzetelnej komunikacji w zakresie odpowiedzialnego biznesu. Te usługi swoim doradztwem wesprze nowa Affiliate Parter SEC Newgate CEE, Agnieszka Oleksyn-Wajda. Do jej zadań będzie należało doradztwo biznesowe i prawne w zakresie ESG, wsparcie agencji w tworzeniu raportów ESG oraz strategii zrównoważonego rozwoju.

Grupa SEC Newgate od kilku lat mocno inwestuje w ekspertyzę z zakresu ESG, między innymi realizując na kilkunastu rynkach, w tym w Polsce, przekrojowe badanie SEC Newgate ESG Monitor. – W naszej agencji chcemy umożliwić klientom dostęp do doświadczonych konsultantów ESG, łącząc doradztwo biznesowe z komunikacyjnym oraz oferując usługi full service w zakresie raportowania ESG – mówi Zofia Bugajna-Kasdepke, wiceprezeska i założycielka agencji SEC Newgate CEE.

Agnieszka Oleksyn-Wajda to radca prawy z kilkunastoletnim doświadczeniem w doradztwie, między innymi w ramach KPMG. Od 2021 pełni rolę EU Climate Pact Ambasador w Polsce – powołana przez Komisję Europejską. Równolegle do pracy dla SEC Newgate CEE Agnieszka Oleksyn Wajda prowadzi działalność badawczo – naukową, jest między innymi Dyrektorką Instytutu Zrównoważonego Rozwoju na Uczelni Łazarskiego, twórczynią i kierowniczką studiów podyplomowych Prawo Ochrony Środowiska z uwzględnieniem zrównoważonego rozwoju oraz współkieruje studiami podyplomowymi Prawo w Biznesie Nowych Technologii na Uczelni Łazarskiego.

Szczególne miejsce w jej doświadczeniu zajmuje przemysł modowy oraz kosmetyczny – nowa afiilitae partner SEC Newgate CEE jest współtwórczynią i kierowniczką Akademii Biznesu i Prawa w Sektorze Mody. Z ramienia Uczelni Łazarskiego, jako organizacji wspierającej Fashion Industry Charter for CLimate Action pof egidą ONZ, była członkinią grupy roboczej Working Group 6 Promoting Broader Climate Action. Obecnie jest członkinią okrągłego stołu ds. regulacji dla sektora tekstylnego przy UN Global Compact Network Poland, międzynarodeowej grupy Sustainable Fashion Consumption oraz wiceprezeską Zarządu Związku Przedsiębiorców Przemysłu Mody Lewiatan. Ponadto Agnieszka Oleksyn-Wajda jest autorką publikacji, raportów, analiz w zakresie zrównoważonego rozwoju w sektorze mody oraz kosmetycznym. Jest speakerką na konferencjach, wspiera kampanie edukacyjne, prowadzi szkolenia oraz tworzy wydarzenia stanowiące platformę łączącą biznes z edukacją.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj