Aktorka Katarzyna Zielińska ambasadorką sieci Quick Park

Katarzyna Zielińska, popularna aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna została twarzą sieci regionalnych hybrydowych centrów handlowych Quick Park, które powstają w kilkunastu miastach do 100 tys. mieszkańców, na terenie całej Polski. Będzie to pierwszy przypadek, gdy aktor lub aktorka zostaje...
O autorze
2 min czytania 2016-11-07

…nie pojedynczego obiektu, ale całej sieci centrów handlowych. Pierwsze Quick Parki otworzą się jeszcze w listopadzie – w Mysłowicach i Strzegomiu.

– „Zdecydowałam się na podjęcie współpracy z siecią Quick Park ponieważ bardzo odpowiada mi jej charakter. Sama jestem matką, łączącą wychowanie dziecka z intensywną pracą zawodową, więc często nie mam czasu na zakupy w wielkich centrach handlowych.” – mówi Katarzyna Zielińska.

Quick Parki powstają w mniejszych miejscowościach, przy ruchliwych drogach z łatwym dojazdem, a co bardzo ważne będzie można w nich dokonać codziennych, podstawowych zakupów dla całej rodziny.

– „Myślę, że są to wymarzone centra handlowe dla rodzin z codziennymi potrzebami.” – dodaje aktorka.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Aktorka weźmie udział w uroczystym otwarciu obiektu w Mysłowicach, a jej wizerunek zostanie wykorzystany w kampanii promocyjnej Quick Parków na nośnikach reklamy zewnętrznej, w prasie i radio.

– „Z prawdziwą przyjemnością rozpoczynamy współpracę z Panią Katarzyną Zielińską, której dorobek artystyczny i wizerunek medialny idealnie koresponduje z naszą marką centów handlowych. Quick Park to miejsca dla energicznych, żyjących szybko osób, które chcą się spełniać zawodowo i równocześnie mieć czas na rodzinne zakupy.” – mówi Jarosław Fijałkowski, prezes zarządu Real2B Development – dewelopera, który realizuje sieć Quick Parków w Polsce.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

– „Wybór tak lubianej i rozpoznawalnej ambasadorki wydał nam się oczywisty.” – dodaje.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Katarzyna Zielińska jest absolwentką PWST w Krakowie. Widzowie szczególnie znają ją z roli w serialu TVP2 „Barwy szczęścia” oraz „O mnie się nie martw”, „Przyjaciółki”, czy „To nie koniec świata”. Jest odtwórczynią ról filmowych w takich przebojach kinowych, jak: „Listy do M.”, „Listy do M. 2”, „Och, Karol 2”. Gra na deskach takich warszawskich teatrów, jak: Teatr Kwadrat, Teatr Komedia i Teatr Capitol. Występowała w wielu popularnych telewizyjnych programach rozrywkowych: „Jak oni śpiewają”, „Gwiazdy tańczą na lodzie”, „Kocham Cię Polsko”, czy wraz z Rafałem Maserakiem w „Tańcu z gwiazdami”.

Quick Park Mysłowice to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Mysłowicach o powierzchni blisko 16 tys. m². W obiekcie przewidziane jest około 60 sklepów, punktów gastronomicznych, usługowych, punkt obsługi mieszkańców Urzędu Miasta oraz pierwsze w mieście wielosalowe kino – OH Kino. Centrum handlowe zaoferuje również bezpłatny parking na 400 samochodów. Obiekt zapewni kompleksową ofertę handlowo-usługową poprzez połączenie galerii handlowej, parku handlowego, jedynej w mieście restauracji McDonald’s oraz stacji benzynowej. Powierzchnia najmu Quick Parku jest już prawie w całości wynajęta.

Quick Park Strzegom jest pierwszym parkiem handlowym w Strzegomiu. Jego powierzchnia wynosi około 2 tys. m². Obiekt zaoferuje 7 sklepów, w tym m.in. RTV Euro AGD, CCC, Pepco, Martes Sport. Dla zmotoryzowanych klientów dostępny będzie położony przed obiektem bezpłatny parking na 70 samochodów. Bezpośrednio przy Quick Parku znajdować się będą: restauracja Mc Donald’s, supermarket Biedronka, market budowlany Bricomarché oraz stacja benzynowa Shell.