Aleksandra Pyszczyńska awansowała w agencji Social Lama

Wraz z początkiem sierpnia br. w agencji Social Lama na stanowisko social media specialist awansowała Aleksandra Pyszczyńska.
O autorze
0 min czytania 2021-08-25

Aleksandra Pyszczyńska w Social Lamie pracuje od października 2020 roku. Wcześniej obejmowała stanowisko junior social media specialist. Do jej obowiązków na nowym stanowisku należy kompleksowa współpraca z klientem, tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji oraz treści contentowych. Specjalizuje się w przygotowywaniu i realizacji kreatywnych materiałów wideo, ze szczególnym uwzględnieniem TikToka. W swoim portfolio posiada profile marek z branży gastronomicznej, ubezpieczeniowej, medycznej, optycznej i sportowej.

Pyszczyńska z branżą social media związana jest od ponad dwóch lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Social Time (jako junior social media specialist) i agencji outspace (jako social media manager). Jest absolwentką kierunku medioznawstwo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obecnie kontynuuje naukę w Collegium Humanum na kierunku Zarządzanie: komunikacja wizerunkowa (Social Media, Marketing, PR).