Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

All Hands z obsługą komunikacji Stowarzyszenia Tęcza

Agencja marketingowa All Hands rozpoczęła współpracę w obszarze komunikacji ze Stowarzyszeniem Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących Tęcza.
O autorze
0 min czytania 2021-03-09

Misją Stowarzyszenia jest niesienie pomocy i rehabilitacja dzieci, młodzieży i osób dorosłych – niewidomych i słabowidzących. Szczególną troską obejmuje osoby ze sprzężoną niepełnosprawnością, które wcześniej znajdowały się poza systemem wsparcia. Rozwija również działania profilaktyczne, których celem jest ochrona dzieci przed trwałą niepełnosprawnością. Stowarzyszenie Tęcza jest jedną z najstarszych, polskich organizacji pozarządowych, istnieje od 30-stu lat.

W ramach umowy agencja będzie prowadziła na rzecz klienta działania z zakresu budowania strategii komunikacyjnej oraz planowania kampanii fundraisingowych we współpracy z partnerami biznesowymi.

Działania z ramienia All Hands Agency prowadzi zespół pod kierownictwem Dobrosławy Gogłozy, head of strategy. Dobrosława Gogłoza ma wiele lat doświadczenia w doradztwie organizacjom pozarządowym w Polsce i za granicą.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj