Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Amazon otworzył w Europie pierwszy czterogwiazdkowy koncept handlowy

Amazon otworzył w Europie pierwszy czterogwiazdkowy koncept handlowy
W samych Stanach Zjednoczonych Amazon ma już ponad 30 takich sklepów, ale w Europie to dopiero pierwszy taki salon. Czym się wyróżnia czterogwiazdkowy sklep giganta internetowego?
O autorze
1 min czytania 2021-10-11

Pierwszy europejski sklep 4-star Amazon został otwarty w centrum handlowym Bluewater w Greenhithe (hrabstwo Kent) w Wielkiej Brytanii. To, czym wyróżnia się w ogóle koncept czterogwiazdkowych salonów Amazona to sprzedaż wyłącznie produktów, które otrzymały co najmniej cztery gwiazdki w ocenach klientów dokonujących zakupów on-line. To daje asortyment składający się z ok. 2000 pozycji.

W ofercie takich sklepu znajdziemy zatem najlepiej oceniane książki, elektronikę użytkową, zabawki, gry i artykuły gospodarstwa domowego. Oczywiście asortyment będzie się zmieniał i aktualizował ze względu na nowe oceny klientów, które pojawiają się na internetowej platformie zakupowej.

Andy Jones, dyrektor 4-gwiazdkowego Amazona w Wielkiej Brytanii, jeszcze nie zdradza, czy w jego kraju powstaną kolejne tego typu koncepty sprzedażowe. Nie wiadomo też, czy ten format pojawi się także w innym miejscu w Europie.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Amazon w swoich sklepach wprowadził system bezdotykowego skanowania dłoni. Celem jest oferowanie bezpiecznej i wygodnej formy dokonywania płatności. Technologia budzi wątpliwości wśród klientów, dlatego firma postanowiła dodatkowo ich zmotywować, oferując po 10 dolarów za skan.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się