Andrzej Padziński dołącza do zarządzu iTaxi

Andrzej Padziński, dyrektor ds. floty i rozwoju biznesu, dołącza do Zarządu iTaxi. Z firmą związany jest od 2018 roku.
O autorze
1 min czytania 2020-02-28

Andrzej Padziński w iTaxi zarządza działem floty, kształtuje zasady współpracy z kierowcami, partnerami korporacyjnymi. Jest również odpowiedzialny za optymalizację procesów obsługi klienta i działu call center. Pełniąc funkcję członka zarządu, będzie odpowiadać za procesy akwizycyjne i integracyjne oraz za relacje z władzami administracji lokalnych w zakresie regulacji miejskich.

– Cieszę się, że do Zarządu iTaxi dołącza manager z jasną i konsekwentnie realizowaną wizją rozwoju firmy. Bogaty i unikalny know-how Andrzeja, a także doświadczenie zdobyte na kluczowych stanowiskach w innych organizacjach miały niekwestionowany wpływ na umocnienie się pozycji iTaxi na polskim rynku w ostatnim roku. Zyskujemy mocnego gracza, a nowa rola jest naturalnym efektem jego dotychczasowego zaangażowania i skuteczności – mówi Jarosław Grabowski, CEO iTaxi.

W iTaxi Andrzej Padziński był zaangażowany w prace nad Nowelizacją Ustawy o Transporcie Drogowym. W listopadzie zeszłego roku zrealizował projekt akwizycji krakowskiej korporacji Radio Taxi Barbakan, która zwiększyła flotę iTaxi w sercu małopolski do 500 pojazdów.

Bezpośrednio przed dołączeniem do iTaxi pracował m.in. w PKS Polonus S.A. na stanowisku dyrektora operacyjnego i prokurenta, zarządzał również Dworcem Autobusowym Warszawa Zachodnia.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Jest absolwentem Chartered Institute of Marketing, największej na świecie organizacji zrzeszającej marketerów.

Jarosław Grabowski od 2018 roku pełni funkcję prezesa zarządu, wiceprezesem ds. finansowych od 2017 roku pozostaje Renata Bardecka.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

W ostatnim czasie z ramienia Dirlango do rady nadzorczej dołączył Łukasz Wejchert.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się