Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Aneta Gergont-Gałązka została dyrektorem marketingu Wonga Polska

Aneta Gergont-Gałązka objęła stanowisko dyrektora departamentu marketingu Wonga Polska. Odpowiada za wszelkie działania marketingowe i za pozyskanie nowych klientów. Zajmuje się zarówno strategią marketingową i przekładaniem jej na wszystkie punkty styku z klientem, jak również zarządza mediami.
O autorze
0 min czytania 2019-09-18

Aneta Gergont-Gałązka dołączyła do zespołu marketingu Wonga Polska ponad trzy lata temu. Posiada 17-letnie doświadczenie w marketingu, związanie nie tylko z samym budowaniem strategii, ale także jej egzekucją we wszystkich kanałach komunikacji. Karierę rozpoczynała w HAVAS/EURO RSCG i Grupie Pracuj. Przed dołączeniem do zespołu Wonga zajmowała się tworzeniem i nadzorem nad realizacją strategii marketingowych w kanale internetowym oraz ustalaniem długoterminowych celów w Sensilab Polska oraz Studio Moderna.

Jej pasją jest sport, w tym także jego ekstremalne odmiany: skoki ze spadochronem, motocykle enduro. Nie są jej obce wszelkie sporty wodne: kitesurfing, żagle i nurkowanie.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej na Wydziale Stosunków Międzynarodowych oraz Canadian Executive MBA na Université du Québec à Montréal. W 2011 roku uzyskała Certyfikat Marketing Professional przyznawany przez Direct Marketing Academy.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj