Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Angelika Kobylarz i Mieszko Maj awansują na stanowiska dyrektorskie w Grupie Walk

Angelika Kobylarz awansowała na stanowisko account director w Walk Creative, natomiast Mieszko Maj objął stanowisko HR director w ramach struktury całej grupy marketingowej Walk.
O autorze
1 min czytania 2019-01-31

Angelika Kobylarz związana jest w Grupą Walk od 2016 roku. Od początku swojej pracy w Walk Creative odpowiadała głównie za pracę zespołu dedykowanego obsłudze Vision Express, najpierw jako senior account manager, a następnie jako account supervisor. Prowadziła również działania dla takich klientów jak Promedica 24 czy Ciech. Ponadto odpowiadała za projekt wprowadzenia na polski rynek marki About You.

Angelika obejmując stanowisko account directora będzie bezpośrednim wsparciem dla Piotra Sroki, client service directora w Walk Creative, odpowiadając za wszystkich klientów spółki. Awans jest wynikiem zrealizowania założonych celów biznesowych i HR-owych ustalonych na początku 2018 roku.

Mieszko Maj karierę zawodową zaczynał jako trener umiejętności psychospołecznych w firmie szkoleniowej Gamma. Następnie przez 3 lata prowadził własną działalność doradczo-szkoleniową realizując projekty HR dla polskich oraz zagranicznych korporacji. Ponadto pracował w Instytucie Gaussa jako konsultant HR oraz w Platige Image na stanowisku HR business partner. Do struktur Grupy Walk dołączył w maju 2017 roku obejmując stanowisko HR managera. Z początkiem tego roku awansował na stanowisko HR director.

Awans związany jest z rozbudową działu HR i rosnącym zapotrzebowaniem agencji w takich obszarach jak rekrutacja, szkolenia i employer branding. Do głównych wyzwań Mieszka w najbliższym czasie będzie należało procesowe wspieranie wymiany wiedzy i umiejętności pomiędzy poszczególnymi Business Unitami Grupy Walk.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj