Anix Event z działem PR

Marta Zięba objęła funkcję Dyrektora Działu PR w agencji Anix Event. Odpowiada za kompleksowe działania komunikacyjne i wizerunkowe agencji oraz za obsługę klientów agencji...
O autorze
0 min czytania 2016-12-12

szczególnie w zakresie budowania relacji z otoczeniem i grupami docelowymi, relacji z mediami, promocji i zarządzania mediami społecznościowymi.

Marta Zięba posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w kompleksowej realizacji projektów z zakresu PR i eventów. Związana była między innymi z agencjami ITBC Communication i Entertainment Group, gdzie jako PR i Event Manager prowadziła działania dla firm z branży HoReCa, w tym dla marek Red Bull, Schweppes, Pepsico, Malinowe Hotele, Martini Bacardi, Johnnie Walker, Smirnoff. W latach 2005 – 2012 odpowiedzialna była za kompleksową realizację i obsługę PR wydarzenia Independent Flair League – największej produkcji Flair w Polsce. 

Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła także studia podyplomowe w Centrum Studiów Latynoamerykańskich. 

Marta Zięba odpowiada także za koordynację Działu Graficznego agencji Anix Event.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj