Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Anna Balcerowska dołącza do agencji Labcon jako client service director

Do agencji kreatywnej Labcon (Group One) dołącza Anna Balcerowska. W roli client service directora zajmie się rozbudową działu Client Service, budowaniem relacji z klientem wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz wprowadzaniem do oferty nowych specjalizacji.
O autorze
1 min czytania 2021-11-04

Przed Labconem Anna Balcerowska związana była m.in. z agencjami Gong czy Artegence. Dziesięcioletnie doświadczenie budowała realizując projekty dla branż FMCG, beauty, elektronicznej, telekomunikacji, bankowości czy ubezpieczeń. Współpracowała z takimi klientami jak L’Oreal Paris, Danone, Sony, Alior Bank, PZU, Play, PKP Intercity. 

– Skuteczny, zgrany i dojrzały biznesowo zespół Client Service to fundament, dzięki któremu możemy jeszcze lepiej adresować potrzeby naszych klientów. Jesteśmy pewni, że swoim doświadczeniem i kompetencjami Anna wesprze nas w projektowaniu i wdrażaniu procesów, które uporządkują naszą pracę i stworzą przestrzeń dla kreowania świeżych rozwiązań – mówi Marta Łysiak, managing director w Labcon.

Anna Balcerowska będzie zarządzać 5-osobowym zespołem account managerów. Jej zadaniem będzie wzmocnienie i rozbudowa teamu pod kątem osobowym jak i kompetencyjnym. Client service director to nowe stanowisko w strukturze Labconu, powołane z myślą o wsparciu założeń strategicznego rozwoju agencji oraz budowania zintegrowanych, cross-kompetencyjnych doświadczeń komunikacyjnych marek.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj