Aplikacja “Na talerzu” od FRoSTY przepisem na naturalne odżywianie

Aplikacja mobilna “Na talerzu” FRoSTY to interaktywna książka kucharska oraz podręczny słownik dodatków do żywności. Aplikacja pozwala tworzyć listy zakupów do ponad 1000 przepisów, a także na bieżąco kontrolować skład kupowanych produktów.
O autorze
1 min czytania 2012-11-19

Aplikacja “Na talerzu” została przygotowana z myślą o konsumentach, którzy poszukują informacji na temat naturalnego żywienia. Kompleksowo łączy w sobie interaktywną książkę kucharską i podręczny słownik dodatków do żywności: barwników, aromatów, wzmacniaczy smaku oraz konserwantów.

Aplikację od FRoSTY charakteryzuje prosta, intuicyjna obsługa, przejrzysty interfejs i duża funkcjonalność. Składa się ona z trzech sekcji. Pierwsza z nich to Przepisy, dzięki którym smartfon zmienia się w praktyczną książkę kucharską. Zapewnia on dostęp do ponad 1000 skategoryzowanych przepisów. W sekcji “Sprawdź co jesz” można skorzystać z podręcznego słownika dodatków do żywności. Dzięki czemu już w sklepie, możemy kontrolować składy produktów kupowanych na co dzień. “Lista zakupów” umożliwia proste i wygodne zarządzanie zakupami. Wystarczy jedno kliknięcie a składnik potrzebny do przygotowania wybranej potrawy zostanie dodany do listy produktów do kupienia.

– Aplikacja “Na talerzu” dostarcza wiedzę na temat naturalnego odżywiania. Zawarta w niej rozbudowana i różnorodna baza naturalnych przepisów stanowi źródło kulinarnych inspiracji. A moduł Sprawdź co jesz pomaga konsumentom w podejmowaniu decyzji zakupowych i umożliwia wybór produktów dostosowany do ich potrzeb i preferencji – wyjaśnia Aleksandra Wysocka, Marketing Manager FRoSTA Sp. z o.o.

Na talerzu można pobrać bezpłatnie z platform AppStore i Google Market.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj