Aplikacja Panoramy Firm teraz w Samsung Smart TV

Wygodny dostęp do informacji o produktach i usługach ponad 2,4 mln firm, szybka pomoc w znalezieniu i zlokalizowaniu na mapie, np. banku, biura podróży czy dobrego serwisu samochodowego w każdym mieście w Polsce. Wszystko dzięki nowoczesnej aplikacji Panorama Firm dostępnej w Samsung Smart TV.
O autorze
1 min czytania 2012-12-06

Panorama Firm umożliwia uzyskanie informacji o przedsiębiorstwach, również tych, które nie posiadają własnej strony internetowej, a także instytucjach publicznych, takich jak szpitale, urzędy miejskie czy komisariaty policji. Aplikacja nie tylko wyświetla dane teleadresowe firmy, której szukamy, lecz również zlokalizuje ją bezpośrednio na mapie. Dotychczas baza Panorama Firm dostępna była jako: wyszukiwarka lokalna panoramafirm.pl, wyszukiwarka mobilna m.pf.pl, aplikacje na smartfony, a także katalogi. Teraz wygodny dostęp do ogromnego zasobu informacji lokalnych otrzymali posiadacze Samsung Smart TV.

– Aplikacja została stworzona i zaprojektowana tak, aby w jak największym stopniu odpowiadać potrzebom potencjalnych użytkowników, którzy siedząc przed telewizorem, mogą znaleźć informacje o firmach i jej ofercie. Dzięki naszym rozwiązaniom mobilnym: aplikacje na iPhone’y, telefony z Androidem, mobilna wyszukiwarka m.pf.pl, a teraz aplikacja w Samsung Smart TV, użytkownik ma stały dostęp do informacji lokalnych, niezależnie od tego, gdzie znajduje się w danym momencie i co robi – mówi Magnus Gagnelid, Product Manager w Eniro Polska.

Aplikacja Panorama Firm jest dostępna w kategorii Informacje.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj