Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Apple Mac to nie tylko narzędzie, ale przed wszystkim użytkownik i jego historia

Apple Mac to nie tylko narzędzie, ale przed wszystkim użytkownik i jego historia
Apple wypuściło niedawno cztery spoty promocyjne, które wyjątkowo mocno zapadają w pamięć. Seria nosi nazwę „Behind the Mac” i ma pokazywać, że za każdym komputerem marki kryje się użytkownik i jego historia.
O autorze
1 min czytania 2018-06-18

Spoty pokazują różnych ludzi korzystających z komputerów Mac. Marka stara się pokazać, że Mac to narzędzie, dzięki któremu każdy może tworzyć rzeczy niezwykłe kreatywne.

W serii Behind the mac spotkamy Bruce’a Halla, który mimo problemów ze wzrokiem stara się ujmować rzeczy będące poza zasięgiem. Grimes, artystkę tworzącą muzykę od początku do końca przy użyciu komputera, a także Petera, programistę, który stara się poprawić bezpieczeństwo na drodze w swoim państwie.PS

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Apple promując jedną z najciekawszych funkcji w iOS 10, stworzył filmy z najciekawszych wspomnień w naszej galerii. „Archiwa” to emocjonalny storytelling, dzięki któremu niejednemu z nas zakręciła się łza w oku.

PS2

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Również marki motoryzacyjne pokazują, że wiedzą, że mocny storytelling to podstawa. Volvo zaprezentował serię filmów Human Made Stories. To portrety ludzi, którzy niosą ze sobą niezwykłe historie i zmieniają swój świat dzięki technologii. W jednym z filmów poznajemy historię utalentowanej młodej skrzypaczki, która uległa dramatycznemu wypadkowi, a przed sobą miała obiecującą przyszłość. Przez sparaliżowanie i uszkodzenie mózgu musiała pożegnać się ze swoją pasją.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się
PS3

Volkswagen do współpracy zaprosił niewidomego fotografa, któremu zmysł wzroku nie jest potrzebny, żeby w pełni docenić piękno świata .