Apple przedstawia świat pozbawiony hałasu w nowej reklamie AirPods Pro

Apple przedstawia świat pozbawiony hałasu w nowej reklamie AirPods Pro
Pełna efektów wizualnych reklama Apple „Quiet the Noise” w kreatywny sposób obrazuje nowe możliwości redukcji szumów AirPods Pro drugiej generacji.
O autorze
1 min czytania 2023-03-17

Trzy lata po debiucie, AirPods Pro doczekały się nowej odsłony, która wyróżnia się dwukrotnie większą redukcją szumów niż poprzednia wersja. Jak zapewnia Apple, przestrzenny, „żywy” dźwięk i jeszcze bardziej wydajna bateria sprawiają, że słuchawki pozwolą zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy dotąd.

– AirPods Pro przenoszą wrażenia słuchowe na nowy poziom indywidualności – przekonuje Apple.

Kilka miesięcy po premierze słuchawek gigant technologiczny zaprezentował wciągający spot zatytułowany „Quiet the Noise”. W reklamie widzimy pełne życia, zatłoczone miasto, które… unosi się w powietrzu. Obok samochodów lewitujących ponad drapaczami chmur wznoszą się ludzie maszerujący w gwarnej paradzie.  

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Podczas gdy huczne miejskie życie toczy się w górze, kamera przenosi się na dziewczynę, która odcina się od całego zgiełku, klaksonów samochodów czy hałasu ulicznych remontów. A to wszystko za pomocą jednego gestu dłoni, który uruchamia słuchawki. Jedyne, co wybrzmiewa, to cover przeboju z lat 80. „Where is my mind?” w wykonaniu Tkay Maidza.

Tworząc reklamę AirPods Pro, agencja TBWAMedia Arts Lab nawiązała współpracę z reżyserami Iconoclast Megaforce, czyli autorami głośnej kampanii Burberry. Spot „Open Spaces” również opierał się na efektach wizualnych, „przenosząc” bohaterów w stan nieważkości.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS. Osoby z niepełnosprawnościami w spocie Apple „The Greatest”

Reklama Apple „The Greatest” skupia się na osobach z niepełnosprawnościami, których codzienność staje się łatwiejsza dzięki funkcjom systemu iOS.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się