Audi R8 rodzi nowy model – zobacz na własne oczy piękno narodzin w branży motoryzacyjnej

Audi R8 rodzi nowy model – zobacz na własne oczy piękno narodzin w branży motoryzacyjnej
Choć staramy się codziennie odkrywać nowe kreacje i prezentować Wam same nowinki ze świata reklamy, wczoraj wpadliśmy na coś, co koniecznie musicie zobaczyć. W 2015 roku Audi zaprezentowało reklamę modelu RS3 Sportback.
O autorze
1 min czytania 2017-10-04

Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo reklama jest mistrzowsko zrealizowana, gdyby nie fakt, że pomysł jest dość…kontrowersyjny!

Film odbywa się w futurystycznej komorze inżynierskiej. Na reklamie zatytułowanej „Birth” pokazany jest poród RS3 Sportback w wykonaniu pierwszej generacji R8 V10. „Poród” samochodu nowej generacji miał pokazać, że Audi za każdym razem stara się udoskonalać swoje modele, by każdy z nich był inny i lepszy od poprzedniego 😉

Jakie są Wasze odczucia po obejrzeniu reklamy? Dajcie nam znać!

PS

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Kwestię porodu porusza również sympatyczna i humorystyczna reklama, podczas której widać, jak dziecko w brzuchu mamy reaguje,nie tylko, na rozmowę swoich rodziców podczas badania USG, a także na pyszne chipsy Doritos 😉

PS2

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Mercedes również zaprezentował nam reklamę z przymrużeniem oka, w której samochody próbują odtworzyć seksualną chemię między Jennifer Grey a Patrickiem Swayze w „Dirty Dancing”. Zobaczcie ten uliczny taniec!

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się