Audiobooka na wynos, poproszę

Święta to czas obdarowywania prezentami nie tylko w gronie rodziny, znajomych czy współpracowników. Również restauracje Sioux we współpracy z Audeo.pl postanowiły dać swoim gościom niespotykany w tego typu miejscach podarunek.
O autorze
0 min czytania 2012-12-20

Przychodzisz do restauracji Sioux, zasiadasz za stolikiem, składasz zamówienie. Oczekując na posiłek przeglądasz materiały znajdujące się na stole. Tym razem zamiast polecanych dań czy napojów widzisz napis „Mamy dla Ciebie prezent”. Czym jest tajemniczy podarunek? To pełny, legalny audiobook! Wystarczy tylko zeskanować QR kod z wydruku i pobrać aplikację Audeo dla iOS lub Android. Od razu po zalogowaniu użytkownik dostaje na „Swoją półkę” pierwszego audiobooka za darmo. Dzięki temu możesz przesłuchać ponad 8,5 godziny opowiadania w dowolnym czasie i miejscu.

Prezent w formie audiobooka to wynik współpracy restauracji Sioux z Audeo.pl – nowoczesnej platformy udostępniającej książki w formie pliku mp3. Stojaki z QR kodami można znaleźć na swoich stolikach w restauracjach Sioux w 9 miastach: Poznaniu, Gdyni, Białymstoku, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Toruniu, Olsztynie i Łodzi.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj