Celem badania jest sprawdzenie nastrojów i opinii wśród osób decydujących o wydatkach na reklamę online w stosunku do marketingu w wyszukiwarkach internetowych i sieciach kontekstowych. W szczególności przedmiotem analizy będą trendy dotyczące skali i zmian w wydatkach na przełomie 2020 i 2021 roku oraz wpływu pandemii COVID-19 na podejmowane decyzje o alokacji budżetów.
Do wypełnienia ankiety zapraszamy wszystkich przedstawicieli reklamodawców, którzy decydują o wydatkach reklamowych, bez względu na branżę i wielkość organizacji.
Zobacz również
-
Ruszyły zgłoszenia do Effie Awards Poland. W 27. edycji nowe kategorie i nowe spojrzenie na efektywność
-
Sales&More z tytułem Performance Agency of the Year podczas Performance Marketing Diamonds EU 2026
-
15 tysięcy narzędzi, 25% budżetu marketingowego, generatywna AI w ekosystemie. Wydział Zarządzania UW otwiera MarTech Hub
Badanie trwa do 16 lutego 2021, a wypełnienie ankiety zajmuje maksymalnie 15 minut. Zapraszamy!
Ankietę można wypełnić na tej stronie.
15 tysięcy narzędzi, 25% budżetu marketingowego, generatywna AI w ekosystemie. Wydział Zarządzania UW otwiera MarTech Hub