Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

„Bądź dla siebie dobra” – rusza cykl specjalny podcastów Wysokich Obcasów i BBC Lifestyle

Serwis WysokieObcasy.pl w partnerstwie z kanałem BBC Lifestyle rusza z cyklem podcastów „Bądź dla siebie dobra”. Każdy z odcinków cyklu, realizowany ze wsparciem specjalistów, rozwija i tłumaczy zagadnienia z zakresu diety, kosmetologii czy seksu, które mogą wpływać na jakość życia i samoocenę.
O autorze
1 min czytania 2021-01-04

Nowy Rok sprzyja podejmowaniu wielu postanowień, jak redukcja wagi czy poprawa wyglądu. BBC Lifestyle wspólnie z Wysokimi Obcasami poprzez specjalny cykl podcastów, realizowanych z udziałem ekspertów, pragną zachęcić do tego, by wprowadzając zmiany w dotychczasowym stylu życia, podejmować świadome wybory i na pierwszym planie zawsze stawiać siebie i swoje dobre samopoczucie.

W styczniu na antenie BBC Lifestyle odbędą się premiery serii „Jak mądrze schudnąć?”, „Cała prawda o zabiegach kosmetycznych”, „Czy masz zdrowe jelita?” oraz „Jak osiągnąć lepszy orgazm?”. Każdy z programów pokazuje jasno, jak ważne jest wparcie ekspertów przy obieraniu własnej drogi do osiągnięcia założonego celu. Dlatego BBC Lifestyle we współpracy z Wysokimi Obcasami postanowiło stworzyć dodatkową przestrzeń do dyskusji i rozmów z lokalnymi ekspertami, którzy mogą pomóc odbiorcom podjąć decyzje o zmianie w życiu świadomie, ale przede wszystkim w zgodzie ze sobą.

W ramach cyklu „Bądź dla siebie dobra” na słuchaczy podcastu Wysokich Obcasów czekają 4 odcinki zrealizowane w partnerstwie z BBC Lifestyle. W każdym z nich gościć będzie specjalistka z zakresu zdrowia, dietetyki, kosmetologii oraz edukacji seksualnej. W gronie zapraszanych do rozmów ekspertek znalazły się m.in. Kasia Błażejewska-Stuhr, która już w pierwszym odcinku rozwieje mity dotyczące rewolucyjnych diet, oraz Magdalena Suchan, znana również jako Mama Kosmetolog, która odczaruje temat najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych.

Pierwszy odcinek podcastu dostępny jest już na tej stronie, natomiast kolejne publikowane będą w piątki 8, 22 i 29 stycznia. Wszystkie odcinki cyklu publikowane będą na profilu Wysokich Obcasów na Spotify oraz YouTubie, w aplikacji podcastowej TOK FM oraz w serwisie Wysokieobcasy.pl/podcasty.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj