Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Bank Credit Agricole rozpoczyna kampanię edukacyjną #mniejplastiku

#mniejplastiku – pod takim hasłem bank Credit Agricole rozpoczyna szeroko zakrojoną kampanię edukacyjną na temat szkodliwości plastiku dla środowiska naturalnego. W internecie ruszyła m.in. strona z praktycznymi informacjami, co każdy z nas może zrobić by zmniejszyć ilość plastikowych odpadów.
O autorze
1 min czytania 2020-02-11

 Bank uruchomił także cykl edukacyjnych podcastów – czyli audycji do słuchania w internecie. 

– Czy codzienne drobne decyzje pojedynczego człowieka mają wpływ na czystość całej planety? My wierzymy, że tak. Suma drobnych działań może dać duże efekty. I chcemy przekonywać do tego wszystkich wokół: siebie nawzajem, naszych klientów, dostawców, rodziny – mówi Przemysław Przybylski, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej Credit Agriole, odpowiedzialny za koordynację działań CSR banku. 

Swoją misję bank realizuje poprzez partnerstwo w międzynarodowym projekcie Plastic Odyssey, a także organizując lokalne działania np. w ramach akcji Bałtycka Odyseja, a także podczas koncertów Dawida Podsiadło. Ale to nie wszystko – właśnie rusza intensywna kampania informacyjna w internecie. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

– Chcemy mówić więcej i dotrzeć do jak największej liczby ludzi. Dlatego właśnie uruchomiliśmy stronę mniejplastiku.pl i podcast #mniejplastiku. Zachęcamy wszystkich do czytania, słuchania i polecania linków bliskim i znajomym – mówi Przemysław Przybylski.  

Pierwszy odcinek podcastu wypełniony jest rozmowami z ludźmi, którzy żyją i działają w zgodzie z naturą: co konkretnie robią, żeby chronić środowisko i dlaczego to robią? Słuchacze dowiedzą się także, w jaki sposób bank Credit Agricole włącza się w ochronę środowiska i co mogą zrobić inne firmy, żeby nam wszystkim żyło się lepiej. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Do końca roku powstanie 10 audycji, których treścią będą różne aspekty plastikowego problemu i pomysły na jego rozwiązanie. 

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Podcastu można słuchać na stronie www.mniejplastiku.pl/podcast a także w popularnych odtwarzaczach podcastów: Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę: #mniejplastiku i dodać go do ulubionych.