Bartłomiej Kamiński w roli head of Mediaplus International w strukturach Group One

Bartłomiej Kamiński w roli head of Mediaplus International w strukturach Group One
W związku z międzynarodowym rozwojem Group One oraz integracją współpracy z niemiecką Grupą Serviceplan, powołana została nowa rola head of Mediaplus International, którą objął Bartłomiej Kamiński.
O autorze
0 min czytania 2024-03-06

Projekty realizowane wspólnie z Grupą Serviceplan, za które odpowiada Bartłomiej Kamiński, to jeden z czterech strategicznych kierunków rozwoju całego Group One. Współpraca z międzynarodowym partnerem realizuje cele biznesowe, ale i przepływ wiedzy oraz know-how pomiędzy wszystkimi rynkami, na których obecna jest Grupa Serviceplan i będący jego częścią Mediaplus International, największa w Europie niezależna sieć agencji mediowych. W jej skład wchodzą także należące do Group One agencje Mediaplus Warsaw oraz Mediaplus Prague.

Bartłomiej Kamiński jako head of Mediaplus International w strukturach Group One odpowiada za zarządzanie międzynarodowymi projektami new business, rozwój agencji Mediaplus na rynkach międzynarodowych, integrację know-how, innowacji oraz narzędzi Group One z grupą Serviceplan, oraz pełni rolę business relations facilitatora.

Bezpośrednie zarządzanie spółką Mediaplus przechodzi w ręce Kamila Wiszowatego.

Zdjęcie główne: materiały prasowe Group One

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj