Bartosz Majkowski dołącza do Papaya Films i obejmuje stanowisko Digital Publisher w dziale Digital & Innovation

W Papaya Films będzie odpowiedzialny za realizację produkcji w ramach Original Entertainment oraz całościową komunikację projektów w mediach. Bartosz Majkowski przez ostatnie trzy lata rozwijał dział wideo Gazety Wyborczej i serwisu Wyborcza.pl na stanowisku Wydawcy i Producenta...
O autorze
0 min czytania 2017-06-23

…a później Z-cy Dyrektora Obszaru Wideo. Odpowiadał za produkcję projektów specjalnych oraz dystrybucję treści w serwisach Wyborczej oraz mediach społecznościowych. Rozbudowa struktury działu Digital & Innovation jest związana z wejściem firmy na rynek wydawców jakościowych treści wideo, produkowanych przez twórców związanych z Papaya Films, Papaya Young Directors oraz niezależnych, skupionych w oddziałach w Warszawie, Londynie oraz Nowym Jorku.

“Papaya Films posiada szeroki roster utalentowanych twórców – a od teraz wspieramy zespół Digital & Innovation kompetencjami z rynku mediów. Chcemy tworzyć treści przeznaczone na poszczególne platformy oraz zaistnieć jako pełnoprawny wydawca z unikalną strategią na rynku. Nasze materiały na pewno będą prowokować do dyskusji i inspirować. Wierzymy, że przyszłość należy do własnego kontentu prezentowanego we własnych kanałach” – mówi Kacper Sawicki, producent Papaya Films.

 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj