Batony Fame MMA i desery od Quebonafide w ofercie Biedronki

Od czwartku, 28 lipca br., w sklepach sieci Biedronka można znaleźć batony sygnowane logo federacji freak-fightowej Fame MMA. W sklepach pojawił się też wegański deser lodowy Miss Ti 蒂小姐 marki rapera Quebonafide.
O autorze
1 min czytania 2022-07-28

Batony z logo Fame MMA

Biedronka rozwija współpracę ze znaną marką Fame MMA – to polska federacja organizująca gale typu freak show fight. Od 28 lipca br. w sklepach sieci dostępny jest 37-gramowy czekoladowy baton sygnowany przez Fame MMA w cenie 2.99 zł za sztukę.

Wegański deser lodowy od Quebonafide

Mochi to popularny w Azji mrożony rarytas: sorbet mango w delikatnym japońskim cieście ryżowym. Produkt marki Miss Ti dostępny jest w sieci Biedronka od czwartku, 28 lipca br., zawiera 6 sztuk w pełni wegańskich lodów. Cena opakowania to 19.99 zł. Oferta obowiązuje do 10 sierpnia br. lub do wyczerpania zapasów.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Miss Ti 蒂小姐 to marka, która należy do rapera Jakuba Grabowskiego, znanego fanom rapu jako Quebonafide. To pierwsza współpraca sieci z tym artystą. Raper sprzedał w Polsce ponad 500 tys. płyt, co czyni go jednym z najpopularniejszych muzyków w kraju.

Sieć Biedronka nieustannie poszukuje inspirujących i ciekawych produktów do zaoferowania swoim klientom, tym są z pewnością wegańskie lody utworzone przez ambitnego i nietuzinkowego muzyka. Jesteśmy pewni, że ten azjatycki przysmak trafi w gusta klientów Biedronki, nie tylko fanów rapu – mówi Tomasz Brandys, kupiec w sieci Biedronka.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Wprowadzeniu do oferty wegańskich deserów lodowych mochi towarzyszy kreatywna kampania marketingowa prowadzona na mediach społecznościowych Quebonafide, Miss Ti oraz na profilu sieci Biedronka, w której zamaskowana osoba szuka ochłody w sklepie w Ciechanowie. Tajemniczą postacią jest właśnie Quebonafide, urodzony w tym mieście.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się