Będą grać w gry online, żeby… pomóc lisom. Rusza kampania Stowarzyszenia Otwarte Klatki

27 stycznia odbędzie się „Zimowe granie – misja pomaganie” organizowane przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki i producenta roślinnych zamienników wędlin, firmę Bezmięsny. Podczas streamu uczestnicy spotkają się na Twitchu, nie tylko, by pograć w gry, ale też wesprzeć zbiórkę w kampanii #CenaFutra.
O autorze
1 min czytania 2022-01-25

Cel  jest szczytny – kampania Cena Futra Otwartych Klatek ma na celu pomoc w zakończeniu niepotrzebnego cierpienia zwierząt futerkowych m.in. lisów i jenotów, które mimo sporego sprzeciwu nadal są trzymane w zbyt małych klatkach i zabijane tylko dlatego, że mają piękne futro.

Jak będzie przebiegał charytatywny wieczór przed komputerami? Hostem tego charytatywnego wydarzenia będzie Kinga Kujawska, prezenterka dobrze znana w świecie gamingu, a której na co dzień szczególnie bliski jest los zwierząt. Uczestnicy będą grać m.in. w Pummel Party, Marbles On Stream, GTA Online czy Kalambury online. Organizator zapewnia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Cała akcja odbędzie się na kanale Kingi: twitch.tv/kingakujawsk.

Cieszymy się, że możemy być częścią takiej akcji. E-sport i gaming cały czas rosną w siłę i uważamy, że są to świetne narzędzia, które nie tylko gwarantują dobrą zabawę, ale też świetnie integrują ze sobą ludzi i budują społeczność! A to stwarza idealne warunki, by wspólnie zrobić coś dobrego – komentuje Anna Ferlin, dyrektorka kreatywna marki Bezmięsny. 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Bardzo lubimy akcje, w których można połączyć przyjemne z pożytecznym – tak jak w tym przypadku! Niestety wciąż miliony zwierząt cierpią i umierają na fermach futrzarskich, dlatego każda pomoc w walce o ich lepszy los jest nieoceniona – serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu i stanięcia tym samym razem z nami po stronie lisów hodowanych na futro! – mówi Marta Korzeniak ze Stowarzyszenia Otwarte Klatki.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

W trakcie wydarzenia środki będą zbierane na specjalnej dedykowanej zbiórce na portalu Pomagam.pl, a najbardziej zaangażowani widzowie w trakcie wydarzenia będą mogli zgarnąć paczki Bezmięs, bony do sklepu internetowego Bezmięsny.pl, a także paczki-niespodzianki od sklepu charytatywnego Otwartych Klatek. Wpłaty na ten charytatywny cel można już dokonywać tutaj: pomagam.pl/pomozlisom

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się