BeDigital powiększa zespół kreacji

W marcu do krakowskiej agencji BeDigital dołączył Daniel Szczęk, obejmując stanowisko senior copywritera.
O autorze
1 min czytania 2021-03-05

Szczęk jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Zarządzenie Zasobami Ludzkimi, kończył również dziennikarstwo na uczelni prywatnej.

Daniel z branżą reklamową związany jest nieprzerwanie od 2009 roku. Doświadczenie zdobywał w agencjach Schulz Brand Friendly, S4, Opcom, Brandman i Eskadra.

W ciągu ponad 10 lat pracy w reklamie współpracował w dłuższej perspektywie czasu z takimi markami jak m.in.: Mitsubishi, Netto, OLT Express, Galeria Krakowska, LOT czy Lotos. Odpowiadał również za realizację ponad 30 kampanii łączonych ATL, BTL i digital dla marek takich jak Oranżada Hellena, Red Bull, PKP, UOKiK, BPH, Cinema City, KRBRD, Mazda czy Tantum Rosa.

W BeDigital Szczęk będzie odpowiedzialny za rozwój agencji i jej kompetencje w zakresie kampanii ATL i BTL, w tym produkcji filmowych.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

To kolejne wzmocnienie działu kreacji BeDigital w ciągu ostatnich 7 miesięcy. W sierpniu ubiegłego roku do agencji dołączyli również Marcin Nurkiewicz, senior copywriter z 15 letnim stażem w branży reklamowej oraz graphic designer Elżbieta Stećko.

Słuchaj podcastu NowyMarketing