Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Bezpiecznie z DHL – plenerowe warsztaty z bezpieczeństwa ruchu drogowego

19 września odbędzie się wydarzenie, któremu patronuje DHL Parcel poprowadzą instruktorzy i egzaminatorzy na prawo jazdy z Introduction to Higher Level. Celem warsztatów jest promowanie kultury bezpieczeństwa ruchu na drodze.
O autorze
1 min czytania 2021-09-17

DHL Parcel Polska uznaje za priorytet podejmowanie działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drodze, nie tylko z myślą o kurierskiej załodze, ale także pozostałych uczestnikach dróg.

Firma w ramach prowadzonych działań CSR ogłosiła konkurs grantowy „Bezpiecznie z DHL” na wsparcie działań edukacyjnych w zakresie promowania bezpieczeństwa ruchu. Jego laureatem została firma Introduction to Higher Level i jej program „Dążymy wspólnie do wizjizero”.

Nazwa programu nawiązuje do akcji społecznej prowadzonej w państwach skandynawskich, której celem jest wyeliminowanie wypadków powodujących śmierć lub ciężki uszczerbek na zdrowiu. Dla porównania w Polsce w 2020 r. doszło do ponad 23 tys. wypadków drogowych, w których zginęły 2491 osoby, rannych zostało ponad 26 tys. osób, w tym ponad 8 tys. ciężko. (Źródło: Komenda Główna Policji, Biuro Ruchu Drogowego).

Częścią programu „Dążymy wspólnie do wizji zero” są otwarte, plenerowe warsztaty, na które firma zaprasza w tę niedzielę, 19 września do Parku Bródnowskiego w Warszawie.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Uczestnicy będą mogli pod okiem instruktorów skorzystać z symulatorów, które imitują zdarzenia towarzyszące wypadkom drogowym, takie jak np. dachowanie, działanie pasów bezpieczeństwa, wybuch poduszki powietrznej. Chętni będą mogli także doświadczyć sytuacji, w jakiej każdego dnia znajdują się osoby niewidome lub niedosłyszące (np. symulator wady słuchu i wzroku), oraz osoby w podeszłym wieku (symulator starości), które są także uczestnikami naszych dróg i chodników. W programie przewidziano także pokaz ratownictwa medycznego.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Wydarzenie odbywa się w ramach Pikniku na Targówku. Start: godzina 12.00.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się