Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Biegowe popołudnie nad Wisłą z CCC i ASICS

W sobotę, 25 czerwca br. nad brzegiem Wisły odbyło się wyjątkowe wydarzenie dla biegaczy. Event zorganizowany przez markę CCC skierowany był zarówno do osób zaawansowanych, jak i tych, pragnących rozpocząć swoją przygodę z bieganiem. Wśród zaproszonych Gości znaleźli się m.in. eksperci marki ASICS o
O autorze
1 min czytania 2022-06-30

W sobotę, 25 czerwca br. nad brzegiem Wisły odbyło się wyjątkowe wydarzenie dla biegaczy. Event zorganizowany przez markę CCC skierowany był zarówno do osób zaawansowanych, jak i tych, pragnących rozpocząć swoją przygodę z bieganiem. Wśród zaproszonych Gości znaleźli się m.in. eksperci marki ASICS oraz influencerzy.

Na miejscu czekała moc sportowych atrakcji – jednym z najważniejszych punktów wydarzenia były panele dyskusyjne. Od zaproszonych specjalistów, zgromadzeni mogli dowiedzieć się więcej na temat odpowiedniego doboru butów biegowych, poznać tajniki ruchu i najczęstsze błędy początkujących biegaczy oraz odpowiedzieć na pytanie: jak znaleźć motywację do biegania. Goście mieli również okazję obejrzeć na żywo i przymierzyć biegowe modele ASICS dostępne w ofercie CCC.

Zgodnie ze sportowym duchem wydarzenia, nie zabrakło również ćwiczeń rozgrzewających oraz relaksujących. Na Gości czekały zdrowe przekąski, które mogli zdobyć w zamian za zrobione przez siebie kroki na bieżni. Upalnej aurze towarzyszyła relaksacyjna muzyka, a odwiedzający mogli odpocząć w specjalnie wydzielonej strefie chillu nad Wisłą.

Wydarzenie zostało zorganizowane przy wsparciu ekspertów ASICS – japońskiej marki, która słynie z wysokiej jakości obuwia dla biegaczy i sportowców. Solidne wykonanie oraz nowoczesne, zaawansowane technologie sprawiają, że obuwie ASICS jest od lat cenione przez profesjonalistów i sportowych influencerów.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W kolekcji ASICS dostępnej w CCC można odnaleźć modele przeznaczone dla kobiet i mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają swoją biegową przygodę oraz wieloletnich miłośników biegania. Wśród zaawansowanych cech obuwia ASICS znajdziemy m.in. Technologię GEL™, która skutecznie redukuje siły działające na ciało biegacza podczas każdego kroku oraz technologiczną piankę EVA gwarantującą lekkość i dodatkową amortyzację. Wszystkie modele dla początkujących cechuje komfortowa oddychająca cholewka, wytrzymała konstrukcja oraz wygodna podeszwa. Wśród oferty ASICS zaawansowani biegacze odnajdą również obuwie zaprojektowane z myślą o ucieczce z miejskiego zgiełku. Agresywne bieżniki zapewnią dokonała przyczepność w każdych warunkach, a amortyzacja w postaci pianki minimalizuje ryzyko kontuzji. Natomiast mocniej zabudowana cholewka ochroni stopy biegacza przed warunkami zewnętrznymi w trakcie terenowych przygód.

Obuwie marki ASICS dostępne jest w sklepach stacjonarnych CCC, w aplikacji mobilnej i na ccc.eu.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

 

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Artykuł powstał we współpracy z CCC.