Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Biodegradowalne ściereczki w Lidlu

Wraz z nadejściem wiosny warto zaplanować wiosenne porządki. Jeśli zależy nam na tym, żeby sprzątanie przebiegło szybko i sprawnie, warto sięgnąć po uniwersalne ściereczki W5. Ściereczki stworzone są z biodegradowalnego materiału tricell. Brak w nich również groźnego dla środowiska mikroplastiku.
O autorze
1 min czytania 2021-04-23

Wiosna to dobra okazja, aby po długiej zimie dokładnie posprzątać otaczającą nas przestrzeń. Wykorzystując uniwersalne ściereczki W5, nie musimy stosować wielu środków czystości przeznaczonych do różnych powierzchni. Przy ich pomocy z sukcesem wyczyścimy m.in. meble, pozbędziemy się tłuszczu z blatów kuchennych, a nawet posprzątamy łazienkę. Dużą zaletą produktu jest formuła przeciwkurzowa oraz mocny materiał niepozostawiający włókien na przecieranych powierzchniach.

Z myślą o ochronie środowiska naturalnego nowe ściereczki W5 wykonane są z materiału tricell ulegającemu biodegradacji w ciągu 84 dni. Dodatkowo zawierają 99% składników pochodzenia naturalnego. Zgodnie ze wskazówkami klientów Lidl Polska ulepszył system wyciągania chusteczek oraz parametry opakowania, czyniąc je jeszcze wygodniejszymi w użyciu. Opakowanie ściereczek W5 w 100% nadaje się do recyklingu.

Ściereczki uniwersalne W5 dostępne są w dwóch wariantach zapachowych – zielonego jabłuszka oraz morskiego. W jednym opakowaniu znajdziemy aż 80 ściereczek, za które zapłacimy tylko 5,79 zł. W dniach 22-25 kwietnia ściereczki W5 będą objęte specjalną promocją – drugi produkt kupimy aż 62% taniej!

Wybieraj produkty przyjazne planecie!

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

22 kwietnie obchodziliśmy Dzień Ziemi. Z tej okazji Lidl Polska w dniach 22-25 kwietnia oferuje w promocyjnych cenach produkty przyjazne planecie – np. o 52% taniej kupimy drugie opakowanie PURIO worków na śmieci z taśmą, które są w 100% z recyklingu. W promocyjnych, niższych cenach oferowane będą również naturalne płyny do mycia łazienki, kuchni oraz szyb marki Pure Home by W5 oraz 3-warstwowy papier toaletowy Floralys w 100% stworzony z recyklingu.

Słuchaj podcastu NowyMarketing