Biznes na luzie – wizytówka za wizytówkę

Nowa data, nowe miejsce, nowa formuła spotkań! Biznes na luzie staje się spotkaniem do wymiany wiedzy, doświadczeń, współpracy i rozwoju. Najbliższe spotkanie pod hasłem ‘wizytówka za wizytówkę’ już 21 maja w Kula Bowling Klub w Rzeszowie!
O autorze
1 min czytania 2013-05-08

Zaplanowane na maj spotkanie zmienia się nie do poznania. Od pierwszego – wtorkowego – biznes na luzie zaczniemy bacznie wspierać rozwój współpracy pomiędzy firmami na naszym podkarpackim rynku. Na spotkaniu od tej pory zawsze będzie można spotkać kogoś, kogo będziemy mogli zaangażować do współpracy, osoby dzięki którym nasz biznes nabierze rozpędu.

Godziny w których odbywać się będzie biznes na luzie się nie zmieniły – od godziny 17 zapraszamy do Kula Bowling Klub. Spotkanie rozpocznie się o 18 wystąpieniem Krzysztofa Janowskiego, który wprowadzi nas w temat współpracy biznesowej. Krzysiek jako trener, praktyk i master NLP, mówca motywacyjny, jeden z niewielu w Polsce praktyk i master Time Line Therapy zacznie spotkanie od tematu komunikacji w biznesie: „Jak wynika z badań, tylko nieznaczny odsetek naszej komunikacji to słowa. I choćbyśmy mieli niezwykle starannie przygotowaną tą część prezentacji, to zapominając o przekazie niewerbalnym nasze plany spalą na panewce. Dlatego tak ważną częścią odpowiedniego przekazu jest mimika, ton i tempo głosu oraz gesty i postawa ciała. Jak powiedział Emmerson „To kim jesteś krzyczy tak głośno, że nie słyszę co mówisz”. Stąd wniosek, że dla odbiorcy ważniejsze jest to jak mówimy, nie zaś co. Nawet najcenniejsza informacja podana w nieprzystępnej formie może zostać zlekceważona, zaś mało istotny szczegół może zostać wyrażony w taki sposób, że zostanie zapamiętany na długo. Stąd najlepsi mówcy oraz sprzedawcy tyle czasu poświęcają nie na wyszukiwaniu najlogiczniejszych, najbardziej przekonywujących argumentów a na szlifowaniu mowy ciała, gestykulacji, mimiki czy pracy głosem. Bo to one przekonują skutecznie.”

Następnie przeprowadzona zostanie sesja networkingowa ubrana w odpowiednie zasady. Zobaczymy jak powinno się profesjonalnie wymieniać wizytówkami, jak przełamać pierwsze lody oraz jak nawiązywać rozmowę na temat potencjalnej współpracy. Wszystkie te elementy oczywiście spróbujemy w praktyce.

Po tej krótkiej przerwie swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się Artur Wikiera – jeden z najlepszych trenerów sprzedaży i mówców motywacyjnych w Polsce. Podczas swojego wystąpienia przybliży uczestnikom budowanie relacji i sprawienie, że nasi słuchacze będą budować relacje, które skierują nas na wyższy poziom efektywności biznesowej. „Nie będziesz już sprzedawał, to Oni będą kupować” – zaprasza na swoje wystąpienie Artur.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Aby uczestniczyć w spotkaniu koniecznie trzeba zarejestrować się na stronie www.biznesnaluzie.pl. Inwestycja w wiedzę i kontakty to zaledwie 25zł (w dniu spotkania – 40zł). W cenie liczne niespodzianki! Serdecznie zapraszamy do udziału.

 NowyMarketing jest patronem medialnym spotkań.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się